Używana gra Final Fantasy XIII (PS3) Używana gra Final Fantasy XIII (PS3) Używana gra Final Fantasy XIII (PS3)

Używana gra Final Fantasy XIII (PS3)

zł37.45
W magazynie
g69280

 • marka: NIE

 • Wszystkie W grze Final Fantasy XIII jest takie W barwnym świecie tętna, w którym Niebezpieczne przedstawiciele świata zwierząt i roślin Flora.

  Dla Aby chronić się od trudnych i Ciemna rzeczywistość, jedna rasa, nazywa się Sam fał 'Si (falcie), zbudował miasto na Powierzchni-kokon (COCOON)-ale z powodu tego konfliktu Tylko wzrosły z ludźmi zamieszkującymi Ta planeta.Odtwarzacz jest dostępny Możliwość gry w 6 różnych graczy Bohaterowie, ale kluczowa postać nadal jest Będzie prowadzone monitorowanie Zamek błyskawiczny.Można tylko kontrolować Jednym bohaterem: akcja pozostałych Postacie są określone role.wszystko w Gra jest ich 6, i prawie na końcu gry Postacie mają dostęp do każdej roli.Należy zauważyć, że na początku każdy Bohater ma zdolności tylko z trzech Dziedzinie.

  Pełna W grze 13 rozdziałów, ale samemu można to zrobić nie mógł Wybierz bohatera i zrób makijaż Twoja drużyna.Wiele linii Rozwój fabuły i taka odbiór jak Флэшбэк, stanowiący fabuła tej gry Naprawdę wciągająca i ciekawa.

  System Bitwa w grze pierwsze gry naprawdę Bardzo proste, ale z każdym poziomem, z Każdy rozdział będzie skomplikowane I stopniowo przekształcić się w system, Który będzie walczyć od wszystkich gier z serii Ostatnia Fantazja.Na podstawie systemu ATB (aktywny czas Bitwa).Ten system jest zbudowany tak, że Najlepiej to zrobić za jednym razem Jedna drużyna-z czego wynika, że Będzie można robić różne kombinacje i Nawet dawać instrukcje i zadania znaków.Podczas walk bohaterowie mogą wzywać Na pomoc przychodzą różne państwa członkowskie-istoty -I to sprawia, że walka jest jeszcze bardziej okrutne. Różnorodne i kolorowe.Możesz Określ tylko jedną wadę w tym W grze nie ma mini-gier, ale ona Gra w ogóle się nie psuje, jeśli zaakceptować fakt, że gra jest bardzo podobna Wciąga i wciąga, i cały świat Niewymownie kolorowe i zróżnicowane.

  Tagi: skrzynia funko pop, Duck koszulka, kształtowanie czynności, JAPONIA, neca, фанко, нендороид, фанко pop, yakuza, final fantasy ix.

 • Opinie (0)

  Napisz opinię

Pokrewne produkty