Napęd magistrali szeregowej 20kg.cm cyfrowe serwo z wysokim momentem obrotowym z trzema portami dla DIY Bionic Robot LX-224 Napęd magistrali szeregowej 20kg.cm cyfrowe serwo z wysokim momentem obrotowym z trzema portami dla DIY Bionic Robot LX-224 Napęd magistrali szeregowej 20kg.cm cyfrowe serwo z wysokim momentem obrotowym z trzema portami dla DIY Bionic Robot LX-224 Napęd magistrali szeregowej 20kg.cm cyfrowe serwo z wysokim momentem obrotowym z trzema portami dla DIY Bionic Robot LX-224 Napęd magistrali szeregowej 20kg.cm cyfrowe serwo z wysokim momentem obrotowym z trzema portami dla DIY Bionic Robot LX-224

Napęd magistrali szeregowej 20kg.cm cyfrowe serwo z wysokim momentem obrotowym z trzema portami dla DIY Bionic Robot LX-224

zł77.74 zł66.09
W magazynie
g144501

 • Aktualizacja Części/Akcesoria: Ramka
 • Atrybuty napędu: Montaż
 • marka: TZT
 • Skorzystaj z: Pojazdy I Zabawki Zdalnie Sterowane
 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
 • RC Parts & Accs: Złącza/Okablowanie
 • Materiał: Metalowe
 • Akcesoria Do Narzędzi: Malowane
 • Rozstaw osi: Śruby

 • Napęd magistrali szeregowej 20kg.cm cyfrowe serwo z wysokim momentem obrotowym z trzema portami dla DIY Bionic Robot LX-224

  Cechy:

  - Atrakcyjny wygląd: czerwony utlenione metalowa obudowa dla doskonałych charakterystyk wydzielania ciepła

  - Wygodne podłączenie: na górze, po lewej i prawej stronie znajdują się 3 porty w sumie do konsekwentnego stosowania

  - Precyzyjny potencjometr: przyjęty importowany potencjometr sprzężenia zwrotnego w rogu, daje doskonałą wydajność i wydłuża żywotność siłownika

  - Zgłoszenie danych: można uzyskać dane w czasie rzeczywistym servo poprzez informacje zwrotne położenia, temperatury i napięcia

  - Obsługa 2 tryby pracy: obrót i położenie w granicach 240° w trybie servo; wsparcie ciągłego obrotu w zakresie 360°, sterowanie kierunkiem i prędkością obrotową w trybie step-down silnika.

  - Solidna metalowa koło zębate: metalowe materiały zapewniają doskonałą trwałość i żywotność przekładni

  - Wysoki moment obrotowy serwa: 20 kg wysoki moment obrotowy magistrali szeregowej serwa odżywiają twój robot

  - Dwuosiowe blokada: jego punkt odniesienia oś i aktywna ruchoma oś do połączenia stawów swojego robota dla stabilnej pracy

  - Dla wielu wsporników: zgodność z Lobot all series dual-axis servo brackets

  - Identyfikacja tożsamości, komunikacja szeregowa: Identyfikator serwa domyślnie wynosi 1, który można edytować.

  - Bogate materiały szkoleniowe: oferujemy oprogramowanie materiały do сервоуправления oponą 51, Arduino, STM32 SCM i Raspberry Pi.I niektóre z nich pochodzą z obrazami wsporników serwa.

  - System debugowania serwa: za pomocą tego systemu można edytować identyfikator serwo, tryb pracy, prędkość obrotowa, odchylenie położenia, sygnał alarmu przegrzania, alarm przepięcia i sygnał zatrzymania.

  Parametry:

  - Nazwa produktu: LX-224 smart serial bus servo

  - Waga: 60 g

  - Rozmiar: 39.82*20.09*51.1 mm

  - Prędkość obrotowa: 0,12 s/60 stopni (6,8 v)

  - Dokładność serwa: 0,24°

  - Kątowy zakres: 0° - 240° (plus odchylenie +-30°, rzeczywista 300°)

  - Blokowanie chwili: 20kg.cm (6,8 v)

  - Identyfikator serwa: 0-253 ustawienia użytkownika

  - Przechowywanie: zapisywanie niestandardowych ustawień po odłączeniu zasilania

  - Napięcie robocze: 6-8, 4 w

  - Długość kabla: 20 cm (inne długości, prosimy o kontakt z nami)

  - Funkcja reverse odczytu: wsparcie

  - Tryb sterowania: szeregowa załoga

  - Prędkość transmisji bezprzewodowej: 115200

  - Typ przekładni: metal

  - Informacje zwrotne dla parametrów: Temperatura, napięcie, prędkość, położenie

  - Nadaje się do wszystkich rodzajów bionic zrobotyzowanych stawów

  Pakiet Zawiera:

  - 1 x serwo magistrali szeregowej

  - 1 x Strona Сервопластина

  - 1 x Тисковая Сервопластина

  - 1 x Сервокабель

  - 2 x śruby

  - 15 x wkrętów

  Hurtownie i zamówienia hurtowe:

  Oferujemy rabaty dla hurtowych zamówień i zamówień hurtowych.Jeśli potrzebujesz więcej części, to prosimy wysłać do nas zapytanie na tym miejscu, a my odpowiemy wkrótce.

  Płatność I Wysyłka:

  1) akceptujemy Alipay, West Union, T/T. Ponadto, większość dużych kart kredytowych są dopuszczalne przez bezpieczny depozyt depozyt płatności procesora.

  2) zrealizujemy większość zamówień w ciągu 48 godzin po potwierdzeniu płatności i zaproponujemy numer śledzenia dla każdego zamówienia (sprzedawca może wypełnić numer śledzenia zamówienia tylko przez 24 godziny po dokonaniu płatności przez kupującego.)

  3) Wsparcie Dostawy Na Całym Świecie. (za wyjątkiem kilku krajów i APO/FPO).

  4) kilka numerów śledzenia DHL/Fedex mogą być zmienione po tym,jak towar dotrze do Hong kongu (na przykład, wysyłamy towar w piątek i uzupełniamy numer śledzenia zamówienia, ale numer śledzenia może być zmieniony w poniedziałek, kiedy przesyłka dotrze do Hong kongu).

  5) usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika z wyłączeniem weekendów i dni świątecznych.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w święta sezony.

  6) Jeśli nie otrzymałeś swój ładunek w ciągu rozsądnych dni od daty PŁATNOŚCI, proszę nie martw się i skontaktuj się z nami w pierwszej kolejności (proszę nie dać nam negatywną opinię, zanim skontaktujesz się z nami.Wielkie dzięki!) Namierzymy, wysyłanie i odpowiemy bardzo szybko.Nasz cel-zadowolenie klienta!

  Opinie:

  1) utrzymujemy wysoki standard doskonałości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Wiesz, opinia jest dla nas bardzo ważne.Jesteśmy szczerze wdzięczni, jeśli masz jakiekolwiek problemy ze szczegółami, prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania pomocy, zanim dać nam negatywną opinię.Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać swoje problemy i uzyskać rozwiązanie win-win dla nas obu.Dziękuję Bardzo!

  Inne pytania, które musimy wspomnieć tutaj:

  Tagi: wolny servo-maszyna, szeregowy napęd, 4k runcam, 25 Mw vtx, samochód autobus Meriva, napęd magistrali szeregowej, napęd opony feetech, robot szeregowy napęd, ev200d, podwójny siłownik.

 • Opinie (0)

  Napisz opinię

Pokrewne produkty